Podgórze planuje - spotkania konsultacyjne

Skonsultuj Plan Rozwoju Podgórza! Zapraszamy na spotkania dla mieszkańców

Serdecznie zapraszamy na spotkania konsultacyjne Planu Rozwoju Podgórza. Podczas trzech spotkań, które odbędą się w okresie 19-24 listopada, każdy mieszkaniec naszej dzielnicy będzie mógł zgłosić swoje uwagi i pomysły do dokumentu. Plan Rozwoju Podgórza powstaje w ramach projektu "Dzielnice Planują!" realizowanego przez Pracownię Obywatelską.

GDZIE? KIEDY?

  • 19.11. w godz. 17:00 - 20:00, Dom Kultury Przewóz
  • 23.11. w godz. 17:00 - 20:00, jadalnia, Szkoła Podstawowa nr 47, ul. Myśliwska 64
  • 24.11. w godz. 18:00 - 21:00, sala im. Franciszka Maryewskiego, UMK Rynek Podgórski 1.

Spotkania mają otwartą formułę, więc można przyjść nawet tylko na chwilę.

DLA KOGO? Zapraszamy WSZYSTKICH mieszkańców Podgórza.

JAK? Swobodnie, uważnie. Przez ostatnie 5 miesięcy zespół mieszkańców i radnych dzielnicowych pracował nad listą rozwiązań dla Podgórza, celów, jakie powinny zostać zrealizowane, kierunków rozwoju. Zaprezentowane zostaną Wam one na wielkich planszach, tak żeby każdy mógł się z nimi zapoznać i ocenić. Opinie mieszkańców zostaną zanotowane i przeanalizowane.

PO CO? Opinie mieszkańców ze spotkań konsultacyjnych zostaną wzięte pod uwagę przy tworzeniu ostatecznej treści Planu. Plan zostanie przyjęty przez Radę Dzielnicy w formie uchwały i będzie punktem odniesienia w dalszych działaniach na rzecz Podgórza.

PRZYJDŹ, ZOBACZ, PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ!

Więcej informacji o tworzeniu Planu można znaleźć tutaj.

Uwagi można przesyłać również mailowo do 27.11. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROJEKTEM DOKUMENTU

Projekt Planu Rozwoju Podgórza (pobierz pdf.)