podgórskie koncerty kolęd

Zapraszamy na koncert kolęd Beaty Bednarz!

Zapraszamy na finalowe kolędowanie w kościołach Podgórza. W piątek, 30 grudnia, u Redemptorystów na ul. Zamoyskiego w kościele Matki Bożej Nieutajającej Pomocy zaśpiewa Beata Bednarz z zespołem! Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. To ostatni muzyczny wsytęp w ramach tegorocznego cyklu "Podgórskie Koncerty Kolęd".

Wokalistka o niepowtarzalnej barwie i skali głosu. Instruktor warsztatów muzycznych i gospelowych, trener impostacji i emisji głosu. Laureatka, gość i juror wielu festiwali. Absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w Instytucie Jazzu na kierunku jazz i muzyka estradowa a obecnie wykładowca na tej uczelni.

Zawodowe śpiewanie rozpoczyna w 1985 roku. Przez długie lata działalności śpiewa z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej m.in. z: Krystyną Prońko, Mietkiem Szcześniakiem, Edytą Górniak, Kayah, Marylą Rodowicz, Kasią Kowalską, Natalią Kukulską , Moniką Kuszyńską, Tatianą Okupnik, Wojciechem Karolakiem, Perfect, Budką Suflera, T.Love.

Od V do XIX edycji „Tańca z gwiazdami” śpiewa z orkiestrą pod dyrekcją Tomasza Szymusia. Śpiewa tytułową piosenkę w serialu „Agentki”. Widowni najmłodszej znana jest ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Król lew”, gdzie zaśpiewała tytułową piosenkę „Krąg życia” (Disney 2001). Śpiewa też piosenki w polskiej wersji językowej do filmu „Mój brat niedźwiedź 2” (Disney 2006)oraz "Księżniczka i żaba" (Disney 2010). Od kilkunastu lat współpracuje z Małą Akademią Jazzu, gdzie na audycjach prezentuje dzieciom i młodzieży muzykę gospel i blues. 

Nagrała jedenaście solowych albumów.

Współorganizatorami wydarzenia są: Parafia Matki Bożej Nieutajającej Pomocy, Rada Dzielnicy XIII Podgórze oraz Dom Kultury "Podgórze"

Wstęp jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy.